Väärt õppetund: iga värav on oluline

Märtsikuu viimasel nädalavahetusel käisid turniiridel vormi testimas meie mõlemad 2010 ehk U13 võistkonnad, samuti on hooajaga alustanud U17 Eliitliiga võistkond.

U13 I võistkond käis laupäeval turniiril Valgas, kus tosina võistkonna hulgas kohale sõitnud ka lõunanaabri Läti esindajad. Päeva alustasid meie poisid 0:1 kaotusega Valmierale ja kuigi kogu turniiri peale ei tunnistatud rohkem kordagi vastase paremust, jäi kehvama väravate vahe tõttu uks poolfinaali suletuks – iga värav loeb!

Teises mängus lepiti viiki Tartu Merkuuriga, päev lõpetati aga kolme võiduga: esmalt alistati lätlaste FK Gauja, siis Tõrva ning viimaks Otepää, mis tähendas lõppkokkuvõttes turniirilt viiendat koha.

Tallinnas käis samal päeval U13 II võistkond, kes osales Flora Spring Cupil. Alustati 1:1 viigiga võõrustaja vastu, millele järgnesid kaotused Kiviõli Irbiselt, FA Tartu Kalevilt ja Viimsilt. Koduteele asusid poisid siiski hea emotsiooniga, sest mängus seitsmendale kohale õnnestus Flora 3:0 alistada.

Eesti meistrivõistlustel alustas esimesena hooaega U17 Eliitliiga võistkond. Mullu omaealiste teise liiga võitnud poisid on esimestes voorudes saanud tunda, mida tähendab Eesti parimatega konkureerimine: nii Narva Transi kui ka FCI Levadia vastu tuli tunnistada vastase 4:0 paremust.

Mängud olid samas võrdlemisi erinevad. Piirilinlaste vastu suudeti pea terve esimene poolaeg mängus sees püsida ja omati ka võimalusi ise juhtima minna, Levadia sai võrgud sahisema varakult. Küll aga tulevad nii väravad kui ka võidud!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad