Väga edukas nädalavahetus!

Möödunud nädalavahetusel olid võistlustules viis JK Poseidoni võistkonda: C1, D1, E1, E2 ning täiskasvanute esindusvõistkond. Hea meel on tõdeda, et saldo oli positiivne: võidu said nii E1, E2 kui ka täiskasvanute esindusvõistkond.

E1 võistkond ehk 2005. aastal sündinud poisid mängisid Pärnu Kalev II-ga ning teenisid selge seljavõidu skooriga 7:2. Treener Martini sõnul oli see tõenäoliselt võistkonna hooaja parim mäng. Seejuures tasub märkimist, et 2005 võistkond on võitnud sellel hooajal 8st mängust viis. Hooaja lõpuni on veel neli mängu.

E2 võistkond ehk 2006. aastal sündinud poisid tegid kindlasti oma hooaja parima mängu, teenides Pärnu Vaprus I vastu 4:3 võidu. Eriti kiiduväärt on tulemus sellepärast, et kevadringis kaotati samale vastasele veel 0:8. On näha, et poisid on agaralt trenni teinud ning liiguvad aina paremuse poole. Õnneks on E2-klassil hooaja lõpuni veel lausa viis mängu.

C1 ja D1 vanuseklassidel olid nädalavahetusel väga rasked mängud ning oma võrgust tuli välja korjata mitmeid palle. Siiski pakkus D1 ehk 2003. aastal sündinud poisid rõõmu sellega, et suutsid ka ise kaks väravat vastase võrku lüüa. D1-klassis on hooaja lõpuni 6 mängu ning C1-klassis koguni 7 mängu.

Nädalavahetuse lõpetas esindusmeeskond, kes mängis Kilingi-Nõmme liitumise puhul JK Poseidoniga oma mängu just Kilingi-Nõmmes. Vastaseks oli otsene konkurent liigavõidule, SK Trummi Tallinnast. Pealtvaatajaid oli üle 60 ning üldine meelolu positiivne. Isegi vahepeal alla tulnud tõeline vihmavalang ei ajanud pealtvaatajaid ära. Meeskond oli tänulik ning pakkus fännidele ka hea show. Mäng oli väga ilus ning 40. minutiks juhtis JK Poseidon juba 3:0. Edasi lasti mängul põnevaks minna, kuid lõpuks võeti siiski kindel 5:3 võit. Pärast mängu toimusid veel mängud lastele, kuhu jäi lisaks treeneritele ka JK Poseidoni esindusmeeskonna kapten Ott Kangur. Meestel on liigahooaja lõpuni veel 6 mängu.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad