Vähemuses võideldi visalt

Hooaja viimane võõrsilmäng jääb esindusmeeskonnale kurvalt meelde – viimase hetkeni oli lahtine, kas üldse platsile joostakse.

Ootamatult tekkinud mured tähendasid, et kui veel reedel oli esindusmeeskonnal mänguks koosseis kenasti olemas, siis laupäevaks jäi alles kümme meest ja vahetult mängu eel selgus, et ka esiväravavaht Argo Linnaste ei jõua avavileks. Alustasime ja lõpetasime võõrsil Tabasalu vastu kahemehelises vähemuses, aga hoidsime skoori viisakana – avapoolaeg 0:3, lõppseis 0:5.

Keskväljal kõvasti meetreid katnud Herman Pärn: “Keeruline oli. Esimesel poolajal mängisime üheksa mehega, teiseks poolajaks jõudis väravavaht ka ja siis olime kümnekesi, kuni vigastuse tõttu taas üheksa platsile jäi. Vähemuses kaitses seista terve mäng oli raske ja seda näitas ka seis. Tuleb öelda, et asjaolusid arvestades oli mängupilt okei, mehed tahtsid mängida.”

Ainsa teise võistkonnana olid sel nädalal väljas väikesed 2016-2017 sünniaastaga merejumalad, kes treener Janariga Pärnu-Jaagupis toimunud turniiril jalgpalli põhitõdesid harjutamas käisid. Nagu selles vanuses ikka, on mängurõõm ja saadud väärt kogemus olulisem kui tulemused.

Uuel nädalal lõpetab esindusmeeskond hooaja, kui pühapäeval, 5. novembril kell 15.00 võõrustatakse Keila JK-d. Kogume viimased jõuvarud kokku ja tahame positiivse emotsiooniga tulevikule vastu minna – tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.