Väikelinna Cupil jätkus lahinguid ka teiseks nädalaks

Talvise Väikelinna Cupi teisel nädalavahetusel olid võistlustules 2015 ja 2016 vutisõbrad, kes – vähemalt meie turniiridel – esmakordselt ka tulemused välja mängisid.

Laupäeval alustasid vanemad ehk 2015 võistkonnad – kaheksa osaleja konkurentsis tõi Poseidon Sinine ära esikoha, edestades PJK Sinist ja Kuressaare Kollast. Meie Valge võistkond lõpetas tublide lahingute järel kuuenda kohaga.

2015 võistkondade peatreener Joonas Einfeldt: “Turniiril oli palju eneseületusi ja mängulusti. Vaatamata suurele publikuhulgale ja valjule kaasaelamisele suudeti keskenduda oma tegemistele. Mõlema võistkonna tulemused ja mängupilt väärisid kiitust ning näitasid, et oleme sammu edasi astunud.”

Kõige väiksemaid ehk 2016 mudilasi oli pühapäeval turniiril kuue võistkonna jagu, võõrustajana muidugi meie lapsi enim – selles vanuses ei ole põhirõhk veel võistlemisel ehk pikad turniiripäevad hakkavad alles harjumuseks saama. Kirja saime teise, viienda ja kuuenda koha. Esimene ja kolmas koht läksid seekord PJK Sinisele ja Valgele.

2016 vanuse juhendaja Janar Larin: “Lastele oli tore päev – palju oli väravaid ja palju oli rõõmu. Nüüd hakkab see võistlustrall ka meil pihta!”

Uuesti kohtume Väikelinna Cupil juba 22.-23. aprillil, siis ootame kõiki väikeseid vutiässasid mõnusale turniirile Sindi kunstmurul – loe lähemalt siit!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad