Väikelinna Cupi avanädalalt kaks komplekti pronkse

Läinud nädalavahetusel mängiti ära esimene sats koduse Väikelinna Cupi turniiridest, kust meie võistkonnad noppisid sel korral pronksmedalid.

Seekordne Väikelinna Cupi sai laupäeval alguse 2011 vanuseklassi turniiriga, kus meie saagiks jäid 3., 4. ja 7. koht – viimased kaks võistkonda mängisid endast aasta vanemate seas. Võitis Pärnu Vaprus, teise koha napsas kodusaalis Pärnu-Jaagupi I.

Pronksmedalid kaela saanud võistkonna treener Martin Kaskla: “Tubli kolmas koht – turniiri üheks eesmärgiks oli kõigile võrdselt mänguaja andmine sõltumata seisudest ja see sai enam-vähem täidetud. Oli positiivne, et nii mõnelgi korral õnnestus kaotusseisust välja ronida ja viik või võit võtta. Hea meel on ka mõne mängija üle, kes turniiril esimest korda värava lõid või muul moel positiivselt üllatasid.”

Pühapäeval jätkusid mängud 2013 turniiriga, kus pronksmedalid napsas kahe Vapruse võistkonna järel meie 2014 Sinine ehk endast vanemate vastu madistanud võistkond. 2013 ise leppis seitsmenda, 2014 Valge üheksanda kohaga.

Pronksise 2014 võistkonna treener Joonas Einfeldt: “2014 võistkonnad mängisid endast vanemate vastu, aga risti ette ei löönud. Valge võistkond võitles kõvasti ja tuleviku tarbeks kulub see kogemus kindlasti ära. Sinine võistkond pusis vanemate vastu igati edukalt, nad suutsid ka hetkelisest madalseisust auga välja tulla. Võtta karikas aasta vanemate Vapruse poiste vastu neli sekundit enne mängu lõppu jääb kindlasti pikaks ajaks meelde.”

Uuel nädalal jätkub Väikelinna Cup turniiridega Uulus, kus lahingutesse lähevad väiksemad ehk 2015 ja 2016 sündinud vutiässad – loe lähemalt siit!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad