Väikelinna Cupini jääb 7 nädalat

Möödunud talvel riigis valitsenud koroonaolukorra tõttu ära jäänud Väikelinna Cup naaseb tänavu võistluskalendrisse, väikesed pallivõlurid müttavad Kilingi-Nõmmes ja Uulus 22.-23. jaanuaril.

Turniirist võtavad tänavu osa jalgpallurihakatised sünniaastatega 2012, 2013, 2014, 2015 ja 2016. Viis turniiri on jaotunud kahe asukoha ja kahe päeva peale, igal turniiril osaleb vaid kuus võistkonda.

“Hea meel on tõdeda, et hoolimata praegugi kehtivatest piirangutest on mõned vanuseklassid juba sisuliselt osalejatega täitunud ja numbrid koroonarindel annavad kindlust, et saame turniirid planeeritud mahus läbi viia,” rõõmustas korraldaja Ivar Lepik.

2012, 2013 ja 2014 turniiridel autasustatakse kolme parimat võistkonda karikate ning medalitega, eraldi pärjatakse parim väravavaht ja väljakumängija. 2015 ja 2016 turniiridel tabelit ei peeta, kõik osalejad saavad medali.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad