Väikesed asjad ei ole alati meie poolt

Möödunud nädalavahetus pakkus võistlustulle naasnud merejumalatele vastakaid emotsioone. Tasavägiseid mänge sel korral enda kasuks ei kallutatud.

Kolmest liigamängudega jätkanud võistkonnast suutis ainsana võidukalt väljakutele naasta U15 I võistkond, kes alistas kodus 5:0 FC Tallinna ja Maardu Sparta ÜM-i. Kübaratriki lõi Ken Eric Neutal, kes tõusis taas ka liiga väravaküttide edetabeli tippu.

Esindusmeeskonna kodumäng FC Flora U18-ga möödus sündmusterohkelt. Richard Kiviselg viis meid 23. minutil 1:0 ette – vastane viigistas. 36. minutil tegi Andri Ruul seisuks 2:1 – vastane viigistas. 54. minutil uuesti Kiviselg ja 3:2 – vastane viigistas ja läks seejärel omakorda 4:3 juhtima. Lõppseisuks siiski 4:4, sest 72. minutil vormistas Kiviselg kübaratriki.

Mängu võtab kokku Richard Kiviselg: “Arvan, et suvine puhkus, selle melud ja trall andsid igaühe puhul tunda. Kuigi meie mängumootor vajab veel veidi turgutamist, siis tahe võidelda ja lõpuni pingutada on veel täiesti alles. Flora pakkus südikat vastupanu ja sõitis külla kindla eesmärgiga, kuid ei suutnud ennast maksma panna, nagu ka meie. Lõpptulemuseks isiklikust vaatevinklist vaadatuna pettumustvalmistav skoor. Töö käib edasi, et järgmine kord ikka võiduga lahkuda.”

Neljapäeval oli sama mees hoos juba duubli eest, kui võõrsil oldi külas Tallinna Wolvesil. Muster oli ebameeldivalt sarnane: Kiviselg viis meid 9. minutil 1:0 juhtima, vastane viigistas … 17. minutil skooris Kiviselg uuesti ja kolm minutit hiljem tegi Reijo Türnpuu seisuks juba 3:1, aga lõpuks võttis vastane oma seisuga 4:3.

Uuel nädalal esindusmeeskond puhkab, aga pühapäeval kell 15.00 võõrustab duubel Mai kunstmurul Tallinna FC Wise’i – tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.