Väikeste vahvad võitlused

Uue kooliaasta alguse puhul oli nädalavahetus küllaltki jalgpallivaene, kuid mõnusaid madinaid said kogeda meie 2014 ja 2015 merejumalad.

U10 võistkond käis nädala keskel jalgpallireisil Kuressaares, kus madistati kahe samanimelise võistkonna, samuti Saaremaal tegutseva SEPPS-i ja Saue JK-ga. Tulemuseks kaks võitu ja kaks viiki. U9 reisis aga Märjamaale, kus Raplamaa, Lõuna-Läänemaa ja Saku Sportingu vastu saadi kirja kaks kindlat võitu ja üks napp kaotus.

Vägev derbivõit läks tabelisse kirja U14 II võistkonnale, kes alistas võõrsil Pärnu JK 4:3 – kübaratrikiga kerkis sel korral kangelaseks Keith Kaljula. Võit oli seda magusam, et hooaja esimeses omavahelises mängus jäädi samale vastasele 0:4 alla.

Hooaja suurima kaotuse pidi aga vastu võtma esindusmeeskond. Flora U19 noored näitasid hoopis küpsemat mängu kui kevadel ja kuigi avaväravale oli Sven-August Tomsoni poolt vastus olemas, siis 26. minutil lõid pealinlased 2:1 ja läksid oma teed. Poolaeg 1:5, lõppskoor 1:9.

Esindusmeeskonna peatreener Martin Kuldmägi: “1:9 ütleb kõik ära – võitis parem võistkond.”

Uuel nädalal saab esindusmeeskonnale kaasa elada kahel korral: esmalt juba kolmapäeval, 6. septembril kell 19.00 ja taaskord Mai kunstmurustaadionil, kui võõrustame Eesti karikavõistluste 1/16-finaalis Aruküla FC Vigrit. 1/8-finaali ei ole Poseidoni ajaloos veel kunagi jõutud – teeme koos ajalugu, tule ja toeta omasid!

Teist korda näeb merejumalaid aga pühapäeval, 10. septembril Raekülas, kui kell 15.00 algavas liigamadinas võõrustame Saku Sportingut.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.