VALENCIA C.F SUVELAAGER PÄRNUS!

Meil on hea meel teavitada kõiki suuri ja väikeseid jalkasõpru, et järgmisel suvel tulevad Hispaania tippklubi Valencia C.F noortetreenerid Pärnusse ning viivad üheskoos JK Poseidoni treeneritega läbi ühenädalase jalkalaagri!

See kõik saab teoks 29.07-02.08.2019. Laagri hind on 254 eurot ning selle eest saab võimaluse treenida Valencia C.F noortetreenerite juhendamise all, laagri vormi, süüa-juua ning palju muud head-paremat. Lisaks valitakse laagri lõpuks välja ka 2 tublimat, kes teenivad kutse Valencia C.F noortegruppide treeningutele Hispaanias!

Valencia C.F näol on tegu Hispaania suurklubiga, kelle märkimisväärsemate saavutuste hulka saab lugeda kuuekordset La Liga võitu, seitsmel korral Copa del Rey karikasarjas triumfeerimist ning kahtlemata ka kahel korral Euroopa Meistrite Liigas finaali jõudmist. Selle suure ajalooga klubi värvides on jooksnud palliplatsile sellised suurnimed nagu Juan Mata, David Silva, David Villa, Santiago Canizares, Roberto Ayala jpt.

Treener Martin on laagri toimumise üle väga põnevil: “Et just sellise kaliibriga klubi treenerid ka Pärnusse tulevad ning oma jalgpallikultuuri meiega jagavad, on kindlasti suurepärane võimalus siinsetele lastele kohtuda maailma tippspetsialistidega. Kusjuures märkimist väärib fakt, et siiatulevad treenerid ei ole Valencia linna treenerid (keda tihti sarnaste laagrite läbiviimistel kasutatakse), vaid ehtsad Valencia C.F klubi treenerid, kes töötavad igapäevaselt Hispaania tippnoortega ja omavad rohkeid kogemusi kõige kõrgemal tasemel. Varasemalt on nad laagreid viinud läbi erinevates Eesti paikades, kuid nüüd lõpuks on kätte jõunud ka Pärnu kord. Teeme enda poolt kõik selleks, et laager mõjuks lastele inspireerivalt ja pakuks osalejatele ehedat jalkaelamust kõige positiivsemas võtmes!”

Registreeri oma laps juba täna, sest kohtade arv on piiratud! Laagrisse on oodatud kõik 7-14 aastased jalkahuvilised. Oma osalemissoovist kirjuta julgelt martin@jkposeidon.ee. Kui tekib küsimusi, ära häbene küsida!

 

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad