Valusad kaotused õpetavad

Eelmisel aastal nägime esindusmeeskonna tegemiste pealt, kuidas võidud sünnitavad võite. Tänavu oleme paraku sattunud jalgpallitrumlisse tagurpidi.

Teist nädalavahetust järjest õnnestus esindusmeekonnal kohtumist juhtima asuda – 48. minutil realiseeris penalti Jevgeni Novikov (Fermid.ee) -, kuid Saue nõelas vastu ja valusalt. Väravad 52. ja 58. minutil kallutasid seisu külaliste kasuks; mängu lõpus, kui viigiväravat jahtisime, kirjutasid nad 88. minutil lõppskooriks 1:3. Nii nagu nädal varem Sakus, andsime ka nüüd kodus punktid käest.

Keskkaitsja, talvel klubiga liitunud Sven-August Tomson: “Esimene poolaeg oli rabe. Me ei suutnud palli pikalt oma valduses hoida ja olime rohkem tagaajaja rollis. Teisel poolajal suutsime küll natukene rohkem palli vallata, aga kahjuks tuli meil ka rohkem mängupraaki sisse, mille vastane väga hästi ka ära kasutas.”

Noortel oli sel nädalavahetusel kalendris vaid üks kohtumine: U14 vanuses madistasid meie I ja II võistkond omavahel. Kui talvel saalis õnnestus II võistkonnal korra üllatada ja omavaheline mäng võita, siis suurel väljakul I võistkond hinnaalandust ei teinud, lõpuks näitas tabloo seisuks 10:0. Kübaratriki vormistas Andero Iloste.

Vahvaid koondiseuudiseid toome seekord aga naiste jalgpallist: meie kasvandik, tänavu Vapruse naiskonna eest ka kõrgliigas debüteerinud Rebeka Nora Jürgens nimetati Eesti neidude U17 koondisesse, keda ootavad sel nädalal ees kontrollkohtumised Gruusia, Bosnia ja Leedu eakaaslastega!

Uuel nädalal ootab esindusmeeskonda ees väikeste karikavõistluste kohtumine Tabasalus (reedel, 5. mail kell 20.30), kuid kodus saab kaasa elada U16 võistkonna hooaja kolmandale mängule: seda juba kolmapäeval, 3. mail kell 18.00 Mai kunstmurul.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.