Vanus on ainult number

Märkamatult on kätte jõudnud juuni, jalgpallihooaeg on saavutanud mingisuguse rütmi ja tuksub täie kindlusega edasi. Naudime!

Esindusmeeskond käis nädalavahetusel võõrsil mängimas Rummu Dünamoga, kes meie fännidele ja raudvaradele aastate jooksul kaunikesti tuttavaks saanud – noorte mängumeeste jaoks oli see aga rummukatega esimene kogemus. Kahjuks lõppes asi nii, et jäime esimest korda sel hooajal ise nullile ja vastane leidis värava üles kahel korral ehk 0:2 kaotusega.

Kapten Marti Mägi: “Rummu Dünamo ja Paldiski kunstmuru on meile alati olnud keeruline kooslus. Mäng algas paljulubavalt, kui saime palju palli vallata. Rünnaku lõppfaasis aga jäime kahjuks hambutuks ja ei suutnud palli võrku lüüa. Vastane ei halastanud ja pidime tunnistama vana tõde “kui ise ära ei löö, lüüakse sulle”. Kiiretest kontrarünnakutest karistati meid ära ja tabelisse punkte juurde ei tulnud. Õpime ja näeme kõvasti vaeva, et seis pöörduks.”

Debüüdi tegi Kevin Laastau – esimese põlvkonna merejumal, kes vahepeal jalgpallist puhkas, aga lõpuks läbi Rahvaliiga ja duubli 22-aastaselt ikkagi esindusmeeskonda välja jõudis. Palju õnne!

Üks vahva märk sai nädalavahetusel maha pandud duubelmeeskonnas, kui FC Reaal alistati kodus 7:3. Põnevas mängus, mida me korduvalt juhtima läksime ja vastane takjana kuni 3:3 seisuni kaasas püsis, lõi kübaratriki Sven Saar! Ametlikus meistrivõistluste mängus polnud seda varem kunagi juhtunud, kusjuures debüüdi tegi Sven juba aastal 1999. Ülejäänud neli väravat lõid aga noored mehed, kel sünniaastaks 2008 – kaks Jass Harjaks, ühe Robin Andri Albin ja ühe Carl-Luis Õigus.

2010 I võistkond alistas kodus 6:0 FC Tallinna, kübaratriki vormistas Ken Eric Neutal. Kuue mänguga on Ken Eric jõudnud juba 15 väravani, millega juhib ka väravaküttide pingerida. 2010 II võistkond aga pidi võõrsil kõva võitluse järel tunnistama Paide LM Järva 4:2 paremust.

Mängupäeval osalesid 2014-15 II võistkonna merejumalad – vastasteks Kohila Püsivus, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus ja Vändra Vaprus ning saagiks kaks võitu, viik ja kaotus.

Uuel nädalal võõrustab esindusmeeskond laupäeval kell 17.00 Raeküla staadionil Rumori Calciot – tule ja toeta omasid! Kodus mängib ka duubel, kes võõrustab pühapäeval kell 15.00 Mai kunstmurul EstHam Unitedit.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad