Vihmaru lahkumismängust 7:0 võit ja edasipääs karikavõistluste 1/32 finaali!

Ilusal suveõhtul peetud kodumäng oli emotsionaalsel tasandil kindlasti erilisem kui mõni teine. Tegu oli võistkonna eelmise hooaja kaitsetugitala Kaspar Vihmaru lahkumismänguga.

Kuna ilm oli tõeliselt palav, mõni pügal alla kolmekümne kraadi, siis oli näha, et mängutempo oli tavapärasest oluliselt madalam. Vastased paistsid isegi meist paremini esimestel minutitel leitsakuga harjunud olevat ning suutsid ka paaril korral pealelöögini jõuda, mis küll lendasid väravast mööda või kindlalt Antti Luigemaa käte vahel. Mängu edenedes haarasime rohkem kontrolli enda kätte ja kolme väravaga esimesel poolajal oli võit sisuliselt kindel.

Neist ilusaim ja meeldejäävaim kuulus Vihmarule, kes oma viimase pallipuutega Poseidoni eest suutis palli kahekümne meetri pealt üle väravavahi võrku lüüa. Võistkond ja pealtvaatajad tänasid Vihmarut, kellele anti vahetusse tulles ka üle võistkonna ja klubipoolsed meened. Vihmaru arvele jäi meie eest küll vaid kuus mängu, kuid tema võitlejahing mängudel ja treeningutel aitas võistkonna arengus kindlasti sammu edasi teha. Noore mehe karjäär lõppes põlvevigastuse tõttu, millepärast soovitasid doktorid intensiivse jalgpallitreeningu lõpetada. Eks juhtub ka parimatel ja jääme klubina soovima kõike paremat ja unistuste täitumist Vihmarule!

Veel tasub märkida, et Poseidoni mängumehed täitsid selles mängus mõlemad peatreener Martin Kuldmägi soovid mänguks. Esiteks hoidsime enda värava puhtana ning teiseks lõime värava nurgalöögist, kui Niin mängis Lullale, kes selle talle tagasi lükkas, millele järgnes tsenderdus tahaposti ja kokkuvõttes väga kaunis peaga värav Einfeldtilt, kes tegi mängus ühe korra veel skoori. Lisaks Einfeldti kahele ja Vihmaru ühele väravale olid täpsed Oja ja Lulla ning kahel korral Tohver.

Nüüd ootavad Poseidoni esindusmeeskonda ees võõrsilmängud Tõrva JK-ga (Väikese karika 1/16 finaal) ja Tallinna Zenitiga (liigamäng). Järgmine kodumäng on hetkel planeeritud 19. juuniks Raplamaa JK vastu, kelle vastu ootame staadionile palju kaasaelajaid!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad