Viienda tehnikatrenni lugemine

Viies tehnikatrenn

Eelmises tehnikatrennis tegelesime tehnilise jalgpalli viimisega mängu. See tähendab, et oli palju lühikesi mänge ja palju lühikesi harjutusi nende vahel. Samade asjadega tegeleme ka järgmises trennis, mis toimub laupäeval, 28. aprillil kell 11-12.30 Sindi gümnaasiumi võimlas.

Eeskätt harjutasime palli vedamist, mis on tehnikatrennide alustala – tahame õppida, kuidas paremini mängida vastasest mööda. Trenni edenedes tuli see järjest paremini välja. Kui võrrelda mänge trenni alguses ja lõpus, siis lõpupoole tundsite end paremini palliga, mängisite paremini vastasest mööda ja lõite seeläbi rohkem väravaid. Meelelahutuslikus lõppfaasis tegime ka penaltikunni, kus kolmel võistlusel oli kolm erinevat võitjat.

Vastasest möödamängimisel ja palli valdamisel on üldiselt kaks lihtsat tõdemust – on vaja leida inspiratsiooni ning seejärel teha meeletult tööd, see tähendab harjutada nähtut. Seega jätan praeguse lugemisülesande võrdlemisi lühikeseks ja jagan rohkem põnevaid videoid, et oleks, millest inspiratsiooni ammutada ja mida koolivaheajal (eeldan, et paljudel teil see just hetkel käsil on!) harjutada. Laupäeval näeme!

 

Arhiiv

Kategooriad