Võidud, viik ja sünnipäev

Poseidoni võistkondade jaoks oli nädalavahetus seekord väga edukas ja igati korda läks ka klubi sünnipäev, mis tõi Sindis kokku ligi 200 last ja vanemat.

Alustamegi viimasest. Sünnipäeval käinuid jäädvustas fotograaf Tõnu Stoltsen, kelle kauneid pilte saame teiega jagada juba õige pea, aga muidugi mängiti ka jalgpalli, osaleti erinevatel kiirus- ja osavusvõistlustel, söödi kringlit ning nauditi mõnusat laupäeva hommikut!

“Et tegutseme igapäevaselt üle kogu Pärnumaa ja reeglina väikesemates gruppides, oli tõsiselt suur rõõm näha ühel ajal ühes kohas nii palju meie inimesi,” kiitis klubi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Ivar Lepik. “Muidugi oleks meid võinud olla veel ja veel rohkem, aga nüüd on vähemalt järgmiseks – siis juba klubi kümnendaks – sünnipäevaks märk maas.”

Laupäev jätkus esindusmeeskonna madinaga Märjamaa Kompanii vastu ja mingil hetkel tundus, et jalgpallijumal ei ole meie poolt: kaks omaväravat, neist esimene Lepikult ja teine Kert Pulstilt, jätsid mehed pool tundi enne lõppu 0:2 kaotusseisu. Ent siis skoorisid Pulst, Anton Issakov ja teisel üleminutil kapten Marti Mägi: tabelisse 3:2 võit, jätkame täiseduga!

Võiduvärava autor, kapten Marti Mägi: “Mäng, mida keegi ei osanud oodata! Poseidoni poolt viis löödud väravat ja seis 3:2 … Suutsime ennast kokku võtta ja viimaste jõuvarudega Poseidoni sünnipäeva puhul võidu koju tuua. Emotsioonid finaalihõngulised. Aitäh kõigile, kes toetamas käisid!”

Oma hooaja esimese võidu kirjutas tabelisse duubel, kui Tallinnas alistati FC Soccernet 2:1. Võrreldes varasemate mängudega pandi juurde nii kaitses kui rünnakul.

U15 madistas reedel võõrsil tugeva FC Tallinnaga ja jäi avapoolajal 0:2 kaotusseisu, kuid päästis 2:2 viigi ja on nüüd tõusnud tabelis viiendale reale

Võidud said kirja ka mõlemad U13 võistkonnad. Kui I võistkond oli hooaja esimesed kaks mängu kaotanud, siis nüüd lükati FC Flora võrku neli vastuseta palli; II võistkond alustas aga hooaega võõrsil tubli 5:2 võiduga Vändra Vapruse üle.

Uuel nädalavahetusel mängib esindus oma senise hooaja kaalukaima mängu, kui kohtuvad mitte ainult kohalikud rivaalid, vaid ka tabeli kaks liidrit, kel kahepeale kümnest mängust kirjas kümme võitu … Pärnu siseasi Poseidon vs Tervis, tule ja toeta omasid pühapäeval Mai kunstmurul kell 15.00!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad