Võitlused viimase vileni

Möödunud nädalalõpp ja -vahetus möödusid meeletu kuumuse tähe all. Kuidas kohanesid sellega Poseidoni vutimehed?

Esmalt mängudest, mida ei mängitud: kui üks U10 võistkond sai eelmisel nädalal Saaremaal hooajaga alustatud, siis teine pidanuks platsile jooksma 20. juunil Tartus. Vaadates aga ilmaprognoosi, otsustasime üheskoos Eesti Jalgpalli Liiduga, et Raadi kunstmurule praadima minna pole mõtet.

Vanemad poisid pidid lõõskava päikesega siiski hakkama saama ja kuigi pingutati tublisti, tuli U12 vanuses mõlemal võistkonnal tunnistada vastase 2:4 paremust. Vastasteks sel nädalavahetusel FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus.

Hiilgavat hoogu jätkas U14. Kuigi neil tuli hakkama saada vaat et professionaalsele jalgpallile omase graafikuga, alistati esmalt kolmapäeval Tartus kohalik Helios 5:1 ja siis laupäeval kodus Elva 4:0. Rõõmu pakub seegi, et üheksa väravat kirjutati koguni kuue erineva mängumehe nimele!

Kahjuks ei läinud nii hästi meeskondadel. Kuigi mängiti visalt ja võitlus käis tõesti viimase vileni, kirjutati tabelisse kaks nulli: esindus jäi 1:2 alla külalistele Rummust ja duubel 2:3 külalistele Jõgevalt.

“Kindlad kolm punkti oleks pidanud koju jääma. Kaks väga lihtsat väravat, mille oleks saanud ära hoida,” tõdes esindusmeeskonna kapten Kert Pulst pärast reedest kaotust Rummule.

Loe nädalavahetusel 23. sünnipäeva tähistanud Kerdi mõtteid pikemalt portaalist SportAeg!

Vastuseks juhtlõigus püstitatud küsimusele võiks öelda, et kuigi kuuest mängust õnnestus võita vaid kaks, olid Poseidoni vutimehed kõigis mängudes konkurentsis. Ja eks võrdsetes mängudes peab ju ka keegi alati kaotama, seega pea püsti ja edasi, vastu jaanipäevale.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad