Võrgud sahisesid sageli

Nädalavahetused ei ole jalgpallis kohe kindlasti vennad. Mõni on keerulisema, mõni kergema iseloomuga. Seekord läks nii, et võrgud sahisesid sageli ja eelkõige merejumalate kasuks!

Lausa suurepärases hoos olid noored. U15 I võistkond alistas kodus Tartu Tammeka 4:0, U15 II võistkond aga Sillamäe Kalevi koguni 12:0 (!). Sarnase skooriga lõpetas ka U13, kelle vastaseks oli Keila JK – võitsime 10:1.

U15 II eest lõi seitse (!) väravat Enrico Aljaste, kes jõudis eksida ka penaltil, kübaratriki lisas Kenert Grahv. Kaks aastat noorematest lõpetas nelja tabamusega Joosep Toots.

Vanematel sportlastel kahjuks võrgud nii hästi ei sahisenud. Esindusmeeskond kogus sel nädalal jõudu, duubel aga viigistas kodus Saue JK duubliga 1:1. Läksime omaväravast ette ja võitsime poolaja, aga vastased viigistasid. Miinuspoolele tuleb kanda treener Eeriku tõsine vigastus, mis jätab ta vähemalt hooaja teise pooleni väljakult eemale.

Märgime ära ka Rahvaliigas uut hooaega alustanud Harrastajad, kes kahe hooaja vahel tuntavalt muutusid – osa juhtivaid mängijad naasis duubliga liigasüsteemi -, aga näitasid, et taset on piisavalt. Tulemuseks jäi see avamängus napilt vormistamata, sest SK Tünamole kaotati lõpuminutite väravast 4:5.

Uuel nädalal avanevad meile lõpuks Raeküla staadioni väravad ja esindusmeeskond võõrustab seal kohalikus madinas Pärnu Vaprus III võistkonda. Kohtume reede, 24. mai õhtul kell 19.00 – tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad