Võrgud sahisesid visalt

Tasavägiste jalgpallimängude võitmist, nagu ka (punktide) kaotamist, tuleb õppida. Möödunud nädal pakkus ses vallas meie võistkondadele väärt õppematerjali.

Kui vahel tundub, et skoorid ulatuvad lausa taevastesse kõrgustesse, siis seekord olid asjad teisiti. Kuue meie vanema meeskonna peale lõime kokku kuus väravat ja kuigi vastastel lubasime neis mängudes sahistada viiel korral, jäi punktisaldo miinusesse.

Esindusmeeskond kohtus tabelinaabri Rumori Calcioga, võrdlemisi tasavägine kohtumine lõppes väravateta viigiga. Mõlemal oli võimalusi mäng enda kasuks kallutada, kuid võrgud jäidki õhtu lõpuni puutumatuks. Suur kummardus pealtvaatajatele, kes tekitasid staadionil suurepärase atmosfääri!

Meie puurisuul nulli hoidnud Argo Linnaste: “Tasavägises mängus ei suutnud me kahjuks oma võimalusi ära realiseerida. Peatreener tegi meile väga hea eeltöö ja vastase tutvustuse, oskasime nende mängustiili oodata ning mida minut edasi, seda rohkem saime mängu sisse. Aga nagu öeldud, siis näsa võrku lüüa ei suutnud! Järgmises mängus teeme vastavad korrektuurid.”

Duubel andis tubli lahingu tugevale JK Piraaja duublile, kuid pidi tunnistama vastase 2:1 paremust.

Valusa kaotuse võttis vastu meie U17 võistkond. Derbit ei taha keegi kunagi kaotada, kuid sel korral läks nii, et Vaprus avas esimese poolaja lõpus otse nurgalöögist skoori ja kuigi mänguliselt domineerisid meie poisid selgelt, jäigi 0:1 tabloole.

Sootuks jäid väravad löömata U15 võistkonnal, kes leppis kodus 0:0 viiki Nõmme Kaljuga.

U13 I võistkond lõi see-eest väravaid mitme eest, alistas FC Flora kodus 5:1 ja kindlustas alagrupis kolmanda koha, mis annab võimaluse hooaega jätkata tugevaimas grupis. U13 II aga jäi sarnaselt paljudele teistele väravatega hätta ja kaotas Pärnu JK-le kõige napimalt 0:1.

Turniiripäeval käisid ka U11 merejumalad, Tarvastus toimunud mängudel alistati võõrustajad ning üks JK Tabasalu võistkond, kaotati aga Tabasalu teisele võistkonnale ja Tartu Tammekale.

Uuel nädalal ootab esindusmeeskonda kaks olulist lahingut: esmalt kohtutakse kolmapäeval kell 18.30 Raekülas Pärnu JK duubliga – paberil on see küll nende kodumäng, aga teeme nii, et tribüünidel meie, tule ja toeta omasid!

Siis aga juba laupäev ja võõrsil mängitakse väikese karika kaheksandikfinaalis tiitlikaitsja FC Zapoosiga, kohtumine pealinnas Lasnamäel saab avavile kell 17.30.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad