Sel suvel on õige aeg …

ette võtta, ettevõtja!

Võta Ette! spordipäev 2024

Suured vutisõbrad, ettevõtjad ja funktsionäärid – tähelepanu!

Laupäeval, 10. augustil ootame kõiki firmasid / kollektiive / ühendusi taaskord suvises Pärnus Raeküla staadionile, et maha pidada mõnusalt madala tasemega vähesportlik jalgpalliturniir, millele järgneb sobilike karastusjookidega bankett!

Kui oled mõelnud suvel midagi toredat teha, siis aeg on otsustada: too oma inimesed värske õhu kätte tiimivaimu kasvatama. Ühe võistkonna osavõtutasu on 300 eurot, lisainfo ja registreerimine hendrik@jkposeidon.ee.

Turniiril võetakse ette kell 11.00 kuni 15.30, bankett järgneb mõni tund hiljem. Võistkonda võib kuuluda maksimaalselt 10 inimest, kellest vähemalt kolm peavad olema lepingulised töötajad. Äärmiselt mõistliku suurusega väljakul on korraga 4 (mängijat) + 1 (väravavaht).

Staadionil pakutakse toitlustust, mõni tund pärast turniiri lõppu toimub kõigile osalejatele mõnus bankett. Ja lõbu saab kahtlemata laialt!

Varasemalt on ette võtnud näiteks Päästeameti, AQ Lasertooli, Põhuplaat.ee, GREN Eesti, Sportradar OÜ ja SPIN-Programmi tublid kollektiivid. Vaata 2023. aasta turniirist ka videokokkuvõtet!