Sel suvel on õige aeg …

ette võtta, ettevõtja!

Traditsiooniks saanud Võta ette! ehk ettevõtete jalgpalliturniir tuleb taas!

2022. aastal kogunevad kõik ettevõtted, firmad, omavalitsused, mittetulundusühingud jne – lühidalt öeldes kõiksugused kollektiivid – taaskord suvises Pärnus, Raeküla staadioni murul. Kõigile sobivalt madala sportliku tasemega päevale ootame teid laupäeval, 13. augustil.

JALGPALLIGA alustame kell 11.00 ja turniirile ootame võistkondi, millest igaühe ridadesse võib kuuluda kuni kümme mängijat (väljakul korraga 4+1). Vähemalt kolm mängijat peab töötama turniirile registreeritud kollektiivis, osaleda ei tohi Eesti tippliigade mängijad.

Osavõtutasu võistkonna kohta on 300 eurot, mida kasutatakse JK Poseidoni noortevõistkondade sõidukulude katmiseks Eesti meistrivõistlustel. Igale turniiril osalejale on garanteeritud vähemalt tund aega jalgpalliplatsil ja lõunasöök, turniiri parimatele ka karikad ja medalid.

ÕHTUL, kui vastased ette võetud ja pallid võrku aetud, ootab aga kõiki osalejaid mõnus istumine, kus klaasikese kõrvale jalgpalliväljakul juhtunu üle muljetada ja ärisaladused pika laua taga välja lobiseda …

Registreerimine ja lisainfo hendrik@jkposeidon.ee!

Varasemalt on ette võtnud näiteks Päästeameti, AQ Lasertooli, Adrem Pärnu AS, Kodu Kuubis, GREN Eesti, Etiketi Keskus OÜ ja Windres Fassaadide tublid kollektiivid. Vaata 2020. aasta turniirist ka videokokkuvõtet!