Esimene treening ja mõned mängud

Laupäeval, 4. septembril see lõpuks juhtus – Poseidoni linnagrupp alustas. Samuti jäi möödunud nädalasse valik mänge erinevates vanustes.

Linnagrupi esimesel treeningul said lapsed ja lapsevanemad tutvuda nii jalgpalli-, kergejõustiku kui ka maletreeneriga, samuti end kõigil kolmel spordialal proovile panna. Sellest nädalast algab aga juba igapäevane töö, treeningute ajad ja muu info on leitav siit. Septembris kõik treeningud tasuta!

Alles mõnda aega tagasi samuti väikeste, nüüdseks aga jalgpallis juba vilunud vutimeeste jaoks jätkusid nädalavahetusel liigamängud. Hooaja esimese pool kaotuseta läbinud U16 jätkas samal lainel ja alistas Viljandi Tuleviku kindlalt 4:1.

U14 võistkonna hooaja esimene käik pealinna lõppes napi 1:2 kaotusega FC Tallinna noortele. Kaotused pidid vastu võtma ka U12 võistkonnad, üks neist kaotas Saaremaal FC Kuressaarele 1:5 ja teine Pärnu Vaprusele 1:2. Järgmistel nädalatel kindlasti paremini!

Õnnetu nädala jätkuks pidi esindusmeeskond tunnistama Pärnu JK duubli 1:3 paremust, meie duubel aga andma loobumiskaotuse – vastu meie soove kalendrisse kirjutatud mängu ei õnnestunud enam liigutada ja nii läks kirja FC Lelle +:- võit.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Mäng oli mõlemalt poolt ettevaatlik ja viik olnuks ehk loogiline tulemus, aga vastane lahendas meisterlikult ära standardolukorra, kus meie tegutsemine polnud ülesannete kõrgusel. Tegime seekord ise lubamatult palju lihtsaid vigu. Suudame paremini.”

Et lõpetada rõõmsamates toonides: esindusmeeskonnas tegi PJK vastu kauaoodatud debüüdi 15-aastane Rasmus Suits. Samuti on viimases kahes mängus tagasi platsil olnud Marti Mägi, kes põlvevigastuse tõttu enam kui aastase pausi oli sunnitud pidama, ja augustis naasis meie ridadesse kogenud kaitsja Tarmo Voltein.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad