Esindus alustas viigi ja võiduga

JK Poseidoni esindusmeeskonna hooaja ettevalmistuse esimene faas hakkab lõppema, kontrollmängudest on seni kirjas viik ja võit. Tööd tehakse isuga.

Kuigi treeningutest talvel sisuliselt pausi ei tehtud, alustati teadliku ettevalmistusega uueks liigahooajaks 14. jaanuaril ehk hetkel, mil hooaja alguseni jäi ligikaudu 11 nädalat. Peatreener Martin Kuldmägi kohtus mängijatega ja jagas oma nägemust aga 10. jaanuaril.

“Seoses erinevate küsimärkidega, mis meeskonna kohal rippusid, ei saanud me paraku varem alustada. Küll aga võib öelda, et senine periood on kulgenud produktiivselt ja töiselt,” märkis Kuldmägi nüüd, veebruari teises pooles.

Esimese kuue nädala jooksul on võistkond treeninud kolmel korral nädalas ja pidanud maha ka kaks kontrollmängu, mõlemad küll jäistel väljakutel. Kui esimeses lepiti II liigas mängiva Pärnu Vapruse U21 võistkonnaga 2:2 viiki (väravad Issakov, Lepik), siis teises alistati valitsev Rahvaliiga meister ja uut aastat juba IV liigas alustav FCP Pärnu 7:0 (Kaupmees 3, Šalda 2, Einfeldt, Issakov).

Teravam silm märkab juba, et võrke on sahistanud mitmed varemgi merejumalate ridadesse kuulunud mängumehed – loodetavasti tõmbavad meie särgi taas selga ründajad Anton Issakov, Artur Klein ja Artur Šalda, kaitsja Romek Kašulin ja väravavaht Taavi Tamm. Lisandujaid on teisigi, samuti on esindusmeeskonna tegemistesse kaasatud järgmine hulk noormängijaid.

“Loomulikult oleme seisnud silmitsi jäise treeningväljaku ja moodsate haigustega, kuid need on välised faktorid, mida me ei saa kontrollida ning mille olemasoluga peab lihtsalt kohanema,” lisas Kuldmägi.

“Treenerina saan mängijatest iga treeningu ja võistlusmänguga parema ülevaate, kuid seninähtu põhjal võin küll öelda, et tegu on töökate, motiveeritud ja õpihimuliste mängumeestega. Jätkame hooajaeelse ettevalmistusega ja eks EMV kohtumised annavad juba selgemat tagasisidet meie töö edukusele.”

Hooaeg peaks III liiga võistkondade jaoks algama aprilli alguses, täpsemat infot ja liiga koosseisu vaata siit.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad