Esindusmeeskond läheb lahingusse

Kui veebruaris vaatasime otsa Poseidoni esindusmeeskonna ettevalmistuse esimesele kuuele nädalale, siis sel korral teisele poolele, mille sisse mahtus ka kolm kontrollmängu.

Märtsi alguses kohtusime Tallinnas sisehallis enda duubliga, kelle vastu küllaltki võrdse avapoolaja järel lõpuks väravaterohke kohtumise 12:4 võitsime (Šalda 9, Põldsaar, Issakov, Koort). Nädal hiljem testisime Haapsalu uues jalgpallihallis vormi liigakaaslase JK Jalgpallihaigla vastu, sealt läks kirja 3:0 võit (Kaupmees 2, Šalda).

Viimane kontrollmäng märtsi lõpus tõi mehed aga kahe jalaga maa peale: 75-minutiline lahing meie U17 Eliitliiga võistkonna vastu lõppes esinduse “vanameeste” 1:4 kaotusega (Lepik). Noored olid väga tublid!

“Suures plaanis jätkasime märtsis sealt, kus veebruaris pooleli jäime. Mingid asjad saime tehtud, loomulikult tuli teha korrektuure, aga see käib madalama liiga võistkonna igapäevaelu juurde,” lausus peatreener Martin Kuldmägi.

“Erilisi tagasilööke olnud ei ole, aga ettevalmistusele mingit hinnangut anda on keeruline – seda näeme hooaja lõpus, kui punktid on tabelis. Tibusid loetakse sügisel!”

Hooaega alustame laupäeval: tule ja toeta omasid 9. aprillil kell 14.00 Mai kunstmuru ääres, kui vastaseks on FC Flora IV! Vaata lähemalt siit.

Esindusvõistkonna esialgne nimekiri 2022 hooajaks:

Väravavahid (2): Argo Linnaste, Taavi Tamm (Nord Homes).
Kaitsjad (10): Taavet Allikas, Andreas Artma (Nord Homes), Romek Kašulin, Karl Kielas, Kristel Koort, Romet Mihkels, Marti Mägi, Kert Pulst, Rasmus Suits, Kristjan Õunpuu.
Poolkaitsjad (8): Joonas Einfeldt, Kaspar Kaskla, Martin Kaskla, Marko Oja, Henry Piiskop, Margus Põldsaar, Kennert Rannama, Madis Tammsaar.
Ründajad (6): Anton Issakov, Eerik Kaupmees, Richard Kiviselg, Henri Sireli, Artur Šalda (Fermid.ee), Markus-Mikk Vainula.

Vastavalt madalamate liigade juhendile võib III liigas võistkonda uusi mängijaid lisada 31. augustini, seega ei ole nimekiri lõplik. Nii mõnigi mängija, kes meid möödunud aastal esindas, ei kuulu sellesse nimekirja, ent võib algaval hooajal taas meie särgi selga tõmmata.

Üleminekud 2021 -> 2022:

Sisse: Anton Issakov (Vaprusest), Romek Kašulin (PJK-st), Henry Piiskop (Vaprusest), Artur Šalda (Vaprusest), Taavi Tamm (Jõgeva Wolvesist).
Välja: Silver Ero (Tammekasse), Käner Häidesk (loobus), Indrek Kaiste (loobus), Lauri Luide (loobus), Aron Niin (loobus).

Esindusmeeskonna mänedžer Ivar Lepik: “Hea meel on tervitada tagasi mitmeid varasemast tuttavaid nimesid, kes kõik tõesti meile ka midagi mängijana juurde annavad. Näiteks Artur Šalda, kes meie eest juba aastal 2019 hulga väravaid lõi, sai ju veel mullu minuteid Premium liigas!

Kõige suurem rõõm on aga tõdeda, et reaalselt moodustavad täna kolmandiku võistkonnast oma klubi noored mängumehed, kes loodetavasti ka tublisti minuteid teenivad. Järgmistel aastatel peaks noorte hulk veel kiiremini kasvama.”

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.