Linna lähme mõnusa nädalavahetuse pealt

Uus kooliaasta algab ja sellega ühes avab Poseidon oma esimese treeningugrupi ka Pärnu linnas. Kõigile avatud tasuta proovitreening juba sel laupäeval, 4. septembril!

* * *

Proovitreening toimub laupäeval, 4. septembril kell 13.00 Pärnu Tammsaare kooli staadionil, halva ilma korral kõrvalasuval kunstmurukattega minispordiväljakul. Näeme seal!

Loe meie avatavast grupist lähemalt siit.

* * *

Läinud nädalal pidasid meie võistkonnad aga taas maha hulga madinaid ja olid võrdlemisi edukad. Esindusmeeskond kirjutas tabelisse juurde punkti, kodus lepiti TJK Legion III vastu väravateta viiki.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Kuivõrd võõrsilmängu kaotasime samale vastasele 2:6, peaks justkui rahul olema. Seekord olid meil aga kindlasti paremad võimalused, et võit teenida – natuke jääb kripeldama, et kaks punkti taas võtmata jäi. Peame realiseerimise kallal vaeva nägema.”

Nooremate vutimeeste jaoks väravate löömine õnneks probleemiks polnud, kui U16 nüpeldas võõrsil tulemusega 6:0 FC Florat ja U14 sai raskes võõrsilmängus 3:2 jagu Tartu Tammekast.

Nii hästi ei läinud sel nädalal U12 võistkondadel, kui üks kaotas 1:2 Keila JK-le ja teine 1:5 Pärnu JK-le. U10 võistkonnad seevastu näitasid turniiripäevadel head taset, kahe peale koguti seitsmest mängust viis võitu ja kaks kaotust.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad