Sünnipäeval Valgast esikoht

Möödunud pühapäeval, kui klubi tähistas kümnendat sünnipäeva, käisid Valgas võistlustel meie 2014/15 merejumalad. Ära toodi esimene ja neljas koht.

Kaheksa võistkonna konkurentsis said alistatud mõlemad Põlva Lootose ja Valga Warriori võistkonnad, Tartu Helios ja Zeniti nime kandnud külalised Lätist.

2014/15 vanuseklassi peatreener Joonas Einfeldt: “Osalesime Warrior Cupil paraku kolmandiku võrra vähendatud koosseisus. See mõjutas ka võistkondade mängu: päris viienda käiguni ei jõudnud kumbki võistkond, aga tubli pingutuse ja tahtega mängisid kõik 18 mängijat. Eks trennides tuleb nüüd paljude elementidega rohkem tegeleda, et vajalikud tegevused muutuksid automaatsemaks. Aga et turniiri kokkuvõte ei mõjuks kuidagi negatiivselt, siis me ju siiski saime turniirilt esimese ja neljanda koha!”

Et just nemad sattusid klubi sünnipäeval tublid tulemused koju tooma, on ehk mõneti sümboolne: kui Poseidon 2013. aastal asutati, ei olnud selle võistkonna poisid veel isegi sündinud!

Sel nädalavahetusel ootab ees juba Eesti meistrivõistluste hooaja algus, kui pühapäeval, 2. aprillil kell 18.00 võõrustab esindusmeeskond II liigas Mai kunstmurul FC Koset. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad