Tehnikatrennid noortele pallivõluritele!

Meie usume, et üldiselt on inimene võimeline õppima kogu elu. Sama käib ka jalgpalli kohta. Siiski on ajalooliselt välja kujunenud mõned põhimõtted, millele on raske vastu seista. Üks olulisemaid neist on teadmine, et triblamine ja pallivaldamine on baasteadmised, mis omandatakse noorelt. Tehniliste oskuste peale on täiskasvanuna juba hea teisi oskusi arendada. Pallimängimisoskust arendatakse loomulikult ka tavatreeningutel, aga seal ei jää alati aega pisinüanssidega tegeleda, millega tuleks noortel tegelikult kõvasti iseseisvalt vaeva näha.

Selle kõige tõttu lõime lisavõimaluse meistrivõistlustel osalevatele noortele veel ühe võimaluse enesearenguks – eelregistreerumise ja lisatasuga tehnikatrennid. Üritame neid korraldada kord kahe nädala tagant, igale trennile on eraldi registreerimine. Asja algatajaks ja eestvedajaks on esindusmeeskonna mängumees Aron Tanel Niin, kes on tuntud oma silmapaistva tehnika poolest. Lisaks temale viivad trenne läbi teisedki mängumehed, et jagatavad teadmised oleksid laialdasemad ja rohkem erinevatelt väljakupositsioonidelt, kus kahtlemata tulevad kasuks erinevad tehnikanõksud.

Järgmised treeningud

Toimumisaeg: 16.06.2018 kell 11:00-12:30
Toimumiskoht: Are kooli väljak
Oodatud sportlased: 7-16 aastased Poseidoni noorsportlased
Hind: 7 €
Treeningule on oodatud 12 kiiremat registreerujat, kiirusta!

Are tehnikatreeningule on eelregistreerumine avatud kuni 15.06.2018 kell 16:00 siin samal lehel ja tehnikatrenni hind lisatakse järgmisele liikmemaksu arvele. Kui noor on registreerinud treeningule, aga ei ilmu kohale ja pole sellest ka hiljemalt eelneva kuupäeva jooksul teada andnud, siis tuleb tehnikatrenni eest ikkagi tasuda. Läbiräägitavad on ainult väga ettenähtamatud olukorrad, kuid mis iganes juhtub, siis tuleb sellest kiiremas korras teada anda.

NB: Kui oled registreerinud, aga ei saa ikkagi treeningule tulla, siis anna mittetulemisest igal juhul teada, sest siis saab ootejärjekorras järgmine oma võimaluse! Tühistamine on võimalik läbi registreerumisankeedi või saates e-kiri treener Aronile või helistades +372 5648 0363.