Tehnikatrennid noortele pallivõluritele!

Lõime lisavõimaluse meistrivõistlustel osalevatele noortele enesearenguks – eelregistreerumise ja lisatasuga tehnikatrennid.

Meie usume, et üldiselt on inimene võimeline õppima kogu elu. Sama käib ka jalgpalli kohta. Siiski on ajalooliselt välja kujunenud mõned põhimõtted, millele on raske vastu seista. Üks olulisemaid neist on teadmine, et triblamine ja pallivaldamine on baasteadmised, mis omandatakse noorelt. Tehniliste oskuste peale on täiskasvanuna juba hea teisi oskusi arendada. Pallimängimisoskust arendatakse loomulikult ka tavatreeningutel, aga seal ei jää alati aega pisinüanssidega tegeleda, millega tuleks noortel tegelikult kõvasti iseseisvalt vaeva näha.

Selle kõige tõttu lõime lisavõimaluse meistrivõistlustel osalevatele noortele veel ühe võimaluse enesearenguks – eelregistreerumise ja lisatasuga tehnikatrennid. Üritame neid korraldada kord kahe nädala tagant, igale trennile on eraldi registreerimine. Asja algatajaks ja eestvedajaks on esindusmeeskonna mängumees Aron Tanel Niin, kes on tuntud oma silmapaistva tehnika poolest. Lisaks temale viivad trenne läbi teisedki mängumehed, et jagatavad teadmised oleksid laialdasemad ja rohkem erinevatelt väljakupositsioonidelt, kus kahtlemata tulevad kasuks erinevad tehnikanõksud.

Esimene treening

Toimumisaeg: 03.02.2018 kell 11:00
Toimumiskoht: Uulu Spordi- ja Kultuurikeskuses
Oodatud sportlased: 7-16 aastased Poseidoni noorsportlased
Hind: 7 €
Treeningule on oodatud 12 kiiremat registreerujatkiirusta!

Veel infot ja registreerimine meie tehnikatrenni lehel.

 

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad