Uued inimesed Poseidonis

Nagu paljud teavad, on viimase aasta jooksul vahetunud mõned meie treenerid. Aga mis siis täpsemalt on toimunud?

Oluline on meeles pidada, et muutus ei ole tähenda tingimata halba, vastupidi – noortele jalgpalluritele on uute olukordade ja inimestega kohanemine väga õpetlik ja kasulik nii väljakul kui ka elus üldisemalt. Iga uus treener annab noortele mingi uue vaatenurga või mõtte.

Ka treeneritele tuleb vahel kasuks kõrvale astuda, et näha asju teise nurga alt. Just nii talitas seni Are piirkonnas tegutsenud ja 2010 II võistkonda juhendanud Martin Kaskla, kes alates jaanuarist treeneritööst puhkab. Loodame, et ühel ilusal päeval on Martinil jälle jõudu ja jaksu seda keerulist, aga tänuväärset tööd teha!

Martini senine töö läks jagamisele: Are piirkonna jalgpallitreeninguid viib nüüd läbi Marti Mägi, 2010 II võistkonna juhendajana tegutseb aga Eerik Kaupmees (pildil vasakult teine). Mõlemad on meie esindusmeeskonna pikaaegsed mängijad, inimesed, keda tunneme, teame ja usaldame. Möödunud aastal võttis treeningud Kilingi-Nõmmel ja Häädemeestel üle veel üks esindusmeeskonna mängija Henry Piiskop (paremalt esimene), kes lisaks mainitud kahele kohale aitab ka Uulus.

Sindis on varsti juba poolteist aastat toimunud tüdrukute treeningud, mida viib läbi Sandra Siil (paremalt teine). Sindis ja Pärnus tegutseb gruppide juures teise treenerina Karl Valk (vasakult esimene). Väravavahtide treenerina on tagasi klubis Taavi Tamm, püsivat koostööd oleme alustanud ka füsioterapeudiga – meid aitab FYSIOwell stuudiost Liisu Rõigas.

Klubi noortetöö juht Hendrik Toots (pildil keskel): “Suur aitäh treener Martin Kasklale kõigi nende aastate eest ja ootame teda loomulikult tagasi! Hea meel on aga nüüd meie juures tervitada nii paljusid noori ja ambitsioonikaid mehi ja naisi, kes on ennast juba lühikese ajaga tõestanud. Oleme neile klubi poolt toeks, et kohanemine oleks valutu ja areng pidev.”

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad