Võta ette, ettevõtja!

Traditsiooniks saanud Võta ette! ehk ettevõtete jalgpalliturniir toimub tänavu taas Pärnus, Raeküla staadionil. Kohtume palliplatsil laupäeval, 13. augustil!

Kolmandat aastat järjest toimuvale jalgpallipäevakesele on oodatud kõiksugused kollektiivid. Võistkonda võib kuuluda maksimaalselt kümme mängijat, kellest vähemalt kolm peavad olema ettevõtte palgalised töötajad. Jalgpallitaseme sportlikult madalana hoidmiseks ei tohi osaleda Eesti tippliigade mängijad.

“Aasta kõige muhedama tasemega jalgpalliturniir tuleb seekord vabalt, et kõik saaksid vastaseid mõnuga ette võtta,” rõõmustas turniiri peakorraldaja Hendrik Toots. “Erinevalt eelmistest aastatest kehtib hetkel turniiri korraldamiseks riigi poolt roheline foorituli, mis tähendab, et saame ka korralduse ette võtta suuremalt kui varem ja viia ellu nii mõnegi riiulile tolmu koguma jäänud idee.”

Jalgpallilahingud algavad 13. augustil kell 11.00, osavõtutasu võistkonnale on 300 eurot. Osalejatele on Raekülas garanteeritud vähemalt tund aega platsil ja lõunasöök. Õhtul aga ootab võistkondi mõnus bankett, kus muljetada nii pallimängust kui ka ärist.

Võta ette! ettevõtete jalgpalliturniir toimub Pärnus kolmandat aastat. Varasemalt on ette võtnud näiteks Päästeameti, AQ Lasertooli, Adrem Pärnu AS, Kodu Kuubis, GREN Eesti, Etiketi Keskus OÜ ja Windres Fassaadide tublid kollektiivid.

Soovid turniiri toetada? Võta ühendust ivar@jkposeidon.ee!

Arhiiv

Kategooriad