Esindusmeeskonna uus peatreener

Alates 2022. aastast juhendab JK Poseidoni esindusmeeskonda taas Martin Kuldmägi. Tere tulemast tagasi, Martin!

Martin Kuldmägi nimi ja saavutused ei vaja merejumalate seas tutvustamist. Ta võttis esindusmeeskonna juhendamise enda kanda 2014. aastal, kui klubi Eesti liigasüsteemiga liitus, ja andis teatepulga üle viis hooaega hiljem. See oli toona Martini enda soov – keskenduda enesetäiendamisele läbi noortejalgpalli prisma.

Kuldmägi esimesse viisaastakusse jäävad IV liiga võit (2015), III liiga võit (2017) ja klubi ajaloo parim ehk seitsmes koht II liigas (2018). Tema teine tulemine algab 2022. aastal taas III liigast.

“Selline tunne on, nagu oleksin tagasi kodus. Võiksin pikalt rääkida, kuivõrd motiveeriva, positiivse ja meeldiva olukorra ees ma hetkel seisan, kuid usun, et praegu pole aeg ilusateks sõnavõttudeks, vaid hoopis aeg hakata tööd tegema,” lausus Kuldmägi, kes jätkab klubis ka tegevjuhina ja 2010 võistkonna treenerina.

Klubi juhatuse liige Silver Lulla: “Meie enda päris esimesed noormängijad hakkavad saama meesteks, mis tähendab, et nende jaoks vajame esindusmeeskonda, kus valitseb professionaalne ja sportlikult väljakutsuv keskkond.

Oleme ääretult õnnelikud, et Martin leidis endas taas jõudu ja motivatsiooni, et see raske ja keeruline töö enda peale võtta. Tean, et Martin ei oleks seda väljakutset vastu võtnud, kui ta poleks olnud valmis endast sada protsenti andma.”

Silveri pikemaid mõtteid viimaste kuude tegevuse ning klubi esindusmeeskonna mineviku ja tuleviku kohta loe siit.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad