Taavi Tamm on uus Poseidoni peatreener!

Pärnu JK Poseidon sõlmis uueks hooajaks lepingu Taavi Tammega, kellest saab Poseidoni mängiv peatreener.

2019 EMV ja ENMV võistkonnad

Jalgpalliklubi Poseidon osaleb 2019. aasta Eesti Meistrivõistlustel kolme täiskasvanute võistkonnaga ja 11 noorte võistkonnaga. Allpool on võimalik kõiki osalevaid võistkondi ka näha.

Aitäh, Martin!

Pärnu JK Poseidoni esindusvõistkonna senine peatreener Martin Kuldmägi loobus tänavuse hooaja järel ametist ning võtab klubisiseselt vastu uued väljakutsed. Martinist saab lisaks treeneritööle klubi tegevjuht, senine tegevjuht Joonas Mengel keskendub edaspidi finantsjuhtimisele.

HÄID JÕULE

Meil on hea meel teada anda, et Eesti Jalgpalli Liit ja Danspin AS tegid üheskoos JK Poseidoni noorte jalgpalli arenguks vajaliku panuse tulevaks hooajaks!

POSEIDONI TREENERID VÄISASID ATALANTA B.C NOORTEAKADEEMIAT

26.11-30.11 viibisid JK Poseidoni treenerid Martin Kaskla, Nils Grün, Joonas Einfeldt ja Martin Kuldmägi külas Itaalia kõrgliiga Serie A võistkonna Atalanta B.C akadeemias. Nähti nii mõndagi: esindusmeeskonna treeninguid ja sõprusmängu, noortegruppide treeninguid, tutvuti kogu klubi organisatoorse poolega ning lisaks vaadati legendaarsel San Siro staadionil A.C Milani Euroopa Liiga kodumängu.

Arhiiv

Kategooriad