Merejumalad kodusel Summer Cupil seekord ei hiilanud

27.-30.06 leidis Pärnus aset traditsiooniline noorteturniir Summer Cup, millest võttis osa ka JK Poseidon 7 võistkonna ja pea 100 mängijaga. Baltikumi suurim noorteturniir tõi tänavu suvepealinna kokku sadu võistkondi, tuhandeid jalgpallureid ja palju-palju huvilisi, luues sel moel tõelise jalkafestivali meeleolu terves linnas!

Väikesed käisid Tartus Hillar Otto Memoriaalil!

Hillar Otto Memoriaalil 2019, mis toimus 13.-14.aprillil, osales nii Poseidon U10 III võistkond kui ka U9 II võistkond. Tegemist on klubi geograafiapõhiste võistkondadega, kes käisid Tartus kogemusi saamas ja iseloomu kasvatamas.

U12 II võistkond osales rahvusvahelisel turniiril Saku Spring Cup

12.-14.04 osales JK Poseidoni 2008. aastal sündinud poiste II võistkond mitmepäevalisel turniiril Sakus. Kuna võistkond moodustati alles eelmise aasta sügisel, oli poiste jaoks tegu esimese ühise suurturniiriga. Seda arvesse võttes on hea meel tõdeda, et nädalavahetus igati edukaks kujunes.

Balti Jalgpallikooli katsed Pärnus!

Kas soovid, et sinu 2008.-2010. aastal sündinud laps saaks osaleda Euroopa absoluutsetel tippturniiridel? Kas sa soovid, et ta saaks testida ennast parimate vastu?  

Poseidoni toetajaskonnaga liitub HEVO TEHNIKA!

Poseidonil on hea meel teatada, et klubi toetajaskonnaga on liitunud HEVO TEHNIKA! 

Arhiiv

Kategooriad