Haapsalust saime kätte ühe komplekti medaleid

Jõuludeni on kaks nädalat, aga jalgpallid veerevad edasi. Sel nädalavahetusel oli võistlustules neli meie võistkonda, saagiks 2013 hõbemedalid.

Haapsalus Fra Mare Cupil alustas 2013 võistkond alagrupis võitudega FC Flora (8:3) ja Tartu Tammeka (7:2) üle. Kuigi viimases grupimängus jäädi Tallinna Kalevile selgelt alla (0:7), tähendas see kokku teist kohta ja pääsu poolfinaali.

Poolfinaalis alistati Tammeka 2014 (8:0) ja finaalis anti Kalevile väärikas lahing (3:6), mis tähendas hõbedase läikega medaleid. Treener Janar Larin: “Rünnakul olime seekord väga tublid. Tasapisi hakkavad mesilased aru saama, et igaühel on pesas oma roll!”

Meie 2014 vanus osales Haapsalus kahe võistkonnaga, ära tõime kuuenda ja neljanda koha. Sinine võistkond alistas grupis Läänemaa, Tallinna Kalevi ja JK SEPPS-i, kuid kaotas FC Florale ja jäi teiseks; pronksimängus tunnistati penaltitega Lõuna-Läänemaa paremust. Valge võistkond jäi teises grupis napilt kolmandaks ja medalimängudele seekord ei jõudnud.

Viljandis Rademar Cupil käis nädalavahetusel 2010 II, kelle jaoks oli see viimane turniir tänavuses koosseisus. Osade poiste treeningud jätkuvad juba I võistkonna juures. Kaitses oldi tublid, rünnakul aga hädas – skoorid 1:0, 0:1, 0:1, 0:1 ja 0:0 andsid kokku kümnenda koha.

Alanud nädalal jätkuvad treeningud ja mõned võistkonnad jõuavad jõulude eel käia veel kommertsturniiridelgi; Eesti Jalgpalli Liidu aastalõputurniiril Tallinnas, Kalevi spordihallis osalevad sel korral fännid (17. detsember, õhtu), 2008 võistkond (20. detsember, hommik), esindusmeeskond (21. detsember, õhtu) ja 2006 võistkond (22. detsember, hommik).

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad