Poseidon kohtub pühapäeval karikavõistlustel huvitava vastasega

Juba sel pühapäeval, 28. juunil, võõrustab Pärnu JK Poseidoni esindusmeeskond karikavõistluste 1/64-finaali raames Rahvaliiga B tasandil pallivat Rumori Calciot. Seoses reedese terrorirünnakuga Prantsusmaal ning asjaoluga, et Rumori Calcio meeskonnas mängib ka üks prantslane, alustame kohtumist vaikuseminutiga. Kohtumine toimub meie kodustaadionil Pärnu kunstmurul kell 14:00. 

Rumori Calcio võistkonna teeb meie jaoks eriti huvitaks asjaolu, et valdav osa võistkonna mängijatest on välismaalased. Samuti on vastasmeeskonna asjapulgaks tuntud jalgpalliajakirjanik itaallane Angelo Palmeri, kes kajastab Eesti jalgpalli inglise keeles. Palmeri poolt hallatavat Rumori di Spogliatoiot saab lugeda aadressil www.rumodispo.com. Ehk on ka Poseidonil lootust saada inglisekeelset kajastust!

Peatse mängu kohta andis omalt poolt kommentaarid ka Poseidoni peatreener Martin Kuldmägi: “Kuigi tegu on viimase mänguga enne väikest suvepuhkust, valmistume selleks siiski tõsiselt ning läheme ilusat ja atraktiivset jalgpalli mängima. Meie esitused on sel hooajal üsna kõikuvad olnud, nüüd on aga aeg stabiilsus leida ning hakata väljakul iseennast ja meeskonnakaaslasi usaldama. Peame leidma tasakaalu rünnaku ja kaitse vahel, sest siiani oleme sellega natuke hädas olnud. Loodan siiski, et pühapäeval näitame oma parimat mängu, mistõttu kutsun kindlasti kõiki JK Poseidoni sõpru ja fänne meid vaatama ning toetama!”

Omalt poolt lisas vürtsikad kommentaarid ka Poseidoni ääreründaja Sten Vili: “Peamine lootus on, et härra Rumori isiklikult seisaks vastaste väravasuul. Kõik kutid on piisavalt motiveeritud, et kohalike kohtunike abiga saata Rumori Calcio suureskoorilise kaotusega tagasi Tallinnasse. #RoadBackHome”

Poseidonil oli sel korral võimalik küsida ka vastasmeeskonnalt kommentaare peatse kohtumise eel. Rumori Calcio peatreener Angelo Palmeri: “Meie esimene ametlik mäng Eesti jalgpallisüsteemis on uhkuse moment iga mängija jaoks. Enamik meie mängijatest ei ole kunagi mänginud karikavõistlustel. Siiski me ei sõida Pärnusse niisama puhkusele. Me teame hästi, et Poseidon on selge favoriit, kuid nad peavad võitlema edasipääsu eest. Me mängime seda mängu nagu finaali, mitte nagu esimest karikavõistluste vooru. Sõidame Pärnusse pärast kaht nädalat intensiivset treeningut. Meil on seljataga paar järjestikust positiivset tulemust Rahvaliigas ja me lihtsalt alla ei anna.”

Omalt poolt lisas ka Rumori Calcio Georgiast pärit mängumees Erekle Dzotsenidze: “Meid ootab ees huvitav ja arvatavasti raske mäng, kuna Poseidon on selgelt favoriit edasipääsu suhtes. Seega meie šanssidest ma rääkima ei hakka. Hetkel ootame terve meeskonnaga pühapäevast sõitu Pärnu ja loodame pakkuda head jalgpalli!”

Mängu väljakukohtunikuks on Triinu Laos, keda assisteerivad äärtel Karl Eerik Eisenschmidt ja Martin Torn. Mängul müüakse jätkuvalt Poseidoni fännisalle hinnaga 10€ tükk ning sissepääs mängule on loomulikult tasuta. 

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad