Rahvusvaheline kogemus koduõuelt

Laupäeval, 10. veebruaril korraldasime oma esimese turniiripäeva vastvalminud Pärnu jalgpallihallis. Tase oli korralik ja lahingud vägevad.

Kõige vanemad turniiril osalenud jalgpalliässad ehk 2013 sünniaastaga võistkond alustas alagrupis 0:0 viigiga Tartu Tammeka vastu, alistas siis 1:0 Pärnu Vaprus Musta ja jäi 0:1 alla FC Florale – õnnetuseks tähendas see grupis kolmandat kohta Tammeka ja Vapruse järel. Kohamängudel alistati Tarvastu (5:0) ja uuesti Vaprus Must (1:0), tasuks viies koht. Turniiri võitis Vapruse Kollane.

2015 vanuseklass oli jagatud A- ja B-tasandiks ehk eeldatavalt tugevamaks ja nõrgemaks. A-tasandil mängisid kuus võistkonda ühes alagrupis ehk viis mängu – ja merejumalatel läks seekord nii, et kõik viis mängu lepiti viiki! Tammekaga ja Vaprusega 1:1, lätlaste Valmieraga 0:0, Sigulda ja Harju Laagriga 2:2. Just Harjumaa võistkond lõpuks võitiski, meie saagiks neljas koht.

B-tasandil läks meil veidi kehvemini, kuid väravaid lõime rohkelt. Napp kaotus Tabasalule (2:3), veidi suuremad Valmierale (1:5), Vaprusele (2:5) ja Tammekale (0:3), kuid lõpetuseks revanš Vapruse vastu (2:1), kohaks seekord seitsmes. B-tasandil võidutses Viljandi Tulevik.

Poseidon Cup jätkub sel laupäeval, kui väljakutele astuvad 2014, 2016 A ja B ning 2017 vanuseklasside esindajad.

Samas jalgpallihallis alustas hooajaeelsete kontrollmängudega ka meie esindusmeeskond, kui mullusele liigakaaslasele Saku Sportingule teise poolaja väravatest 0:3 alla jäädi. Mänguaega said kõik 25 kohal olnud mängijat ja võitis õige võistkond, nagu resümeeris peatreener Martin Kuldmägi – aga praeguste mängude eesmärk ei olegi võita, vaid uue näoga võistkond võistlusmängudeks ette valmistada.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad