Noored olid tublid nii kodus kui võõrsil

Septembrikuu viimane nädalavahetus oli kindlasti meeldejääv pisikestele merejumalatele 2014/15 võistkonnast, kes käisid oma esimesel välisturniiril Lätis. Väärt tulemusi saavutati ka kodumaal.

2014/15 võistkond ei käinud seejuures lihtsalt välismaal, vaid turniir Riias oli kohe kahepäevane ehk ööbimisega ja samas kõrgetasemeline – parimad kvalifitseerusid Poolas toimuvale Steel Cupile, kuhu sõidab kokku Euroopa suurklubide koorekiht.

Meie poisid said turniirilt väärt kogemuse: alagrupis kaotati 0:5 Marupele ja 3:6 Riia Mettale, kuid võideti lausa 10:1 Riia FS-i. Kohamängudel jäädi 4:5 alla Daugavpilsile, kuid seejärel alistati 2:2 viigi järel penaltiseerias Iecava ja siis täpselt sama stsenaariumiga Jekabpils. Kokku seega saldos kolm võitu ja kolm kaotust.

Kodukamaral teenis olulised kolm punkti U15 võistkond, kui jäi võõrsil FCI Tallinna vastu 0:1 kaotusseisu, kuid pööras selle 5:1 võiduks. Hooaja lõpuni jääb veel kaks vooru ja jalga lõdvaks lasta ei saa, sest panused on kõrged ja kohad esinelikus vajavad jagamist.

U13 I võistkond ei saa kuidagi kehva seeriat ümber pööratud, sel nädalal jäädi esmalt 0:2 alla Viimsile ja siis 0:5 Nõmme Kaljule. U13 II võistkond koges aga derbide nädalal positiivseid emotsioone: esmalt 1:1 viik Pärnu Vaprusega, siis aga 2:1 võit Pärnu JK üle!

Meistrivõistluste mängupäeva pidas 2012 võistkond. Neljast mängust võideti kaks (Tarvastu ja Saue JK üle) ning kaotati samuti kaks (Pärnu Kalevile ja Tartu Merkuurile).

Kehv nädal oli esindusel. Kolmapäeval koduses derbis Pärnu JK II vastu realiseeris vastane paremini ja võitis 2:1, pühapäeval Raplas läks aga meie jaoks valesti kõik, mis vähegi minna sai. Tablool meie 1:4 kaotus.

Mõlemas kohtumises mängijana osalenud esindusmeeskonna mänedžer Ivar Lepik: “Null tabelis on null tabelis. Kolmapäeval realiseerimata võimalused, Raplas väravavahi vigastus ja kaks välditavat penaltit … väga raske nädal. Peame suutma paremini. Suudame paremini.”

Uuel nädalal mängib esindus ilmselt viimast korda sel aastal Raekülas, kui laupäeval, 1. oktoobril kell 14.00 võõrustatakse Rummu Dünamot – lahing käib liigatabeli kolmanda rea peale. Tule ja toeta omasid! Vahetult enne, kell 12.00 mängib samal platsil ka U15, kel vastaseks Keila.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad