Rõõmu igal rindel

Möödunud nädalavahetuse saame kehvast suusailmast hoolimata võtta kokku ainult positiivselt. Väikesed vutisõbrad sibasid Väikelinna Cupil ja esindusmeeskond sai kirja esimesed kolm punkti.

Taaskord Sindi kunstmurul toimunud Väikelinna Cupil tegid otsa lahti 2014 vanuseklassi poisid. FC Flora kahjuks kohale ei jõudnud, aga viie võistkonna konkurentsis võitis kindlalt Poseidon Tammiste SC ja Pärnu Vapruse ees. Osalesid ka Pärnu Jalgpalliklubi ja Vaprus Must.

Avapäeva lõpetas 2015 sünniaastaga turniir, kus võidu viis pealinna Nõmme Kalju, hõbe läks Poseidonile ja pronks Pärnu Vaprusele. Osalesid ka Harju JK Laagri, Tartu WJK Santos ja Pärnu JK.

Teist päeva alustasid 2017. aastal sündinud vutiässad. Võitis Vaprus Tammiste ees, Poseidon oli kolmas-neljas-viies. Kuuendaks jäi Vaprus Must.

Osavõtjaterohkeim oli aga viimane, 2016 turniir. Kaheksa võistkonda alustasid kahes alagrupis, päeva lõpetanud kohamängudel teenis kulla Pärnu JK. Lisaks neile jõudis poolfinaali kolm Poseidoni võistkonda, kes jagasid siis ka ülejäänud medalid. Osalesid ka Tammiste, kaks Vapruse võistkonda ja PJK Sinine.

Viiest esikolmikusse jõudnud Poseidoni võistkonnast nelja juhendas Joonas Einfeldt, 2016 hõbedast võistkonda Janar Larin. Turniiri võtab seekord kokku aga hoopis meie noortetöö juht ja turniiri peakorraldaja Hendrik Toots: “Olid kaks vahvat jalgpalli täis päeva, mida ei suutnud rikkuda isegi ilmataadi väike vingerpuss laupäeval. Kiidame kõiki särasilmseid võistkondi ja nende treenereid! Kohtumiseni juba järgmisel korral!”

Esimese kodumängu pidas reedel ka esindusmeeskond. Külla tuli nime järgi Vändra Vaprus II, sisu poolest aga paljud mängijad, kes esindasid mullu meie vastu astunud Pärnu Tervist. Jäime juba teisel minutil 0:1 kaotusseisu, kuid penalti avapoolaja lõpus tõi tabloole 1:1 viigi.

Teisel poolajal läksime 2:1 juhtima, lubasime vastastel viigistada, kuid lõime siis lõpuks veel kaks väravat – tasuks hooaja esimene võit seisuga 4:2! Esimese ja viimase värava sai enda nimele Ken Vassilenko, kelle jaoks need olid sel tasemel esimesed, teise ja kolmanda Richard Kiviselg.

Hooaja esimesed kaks väravat löönud Richard Kiviselg: “Võimas! Mängisime suure isu ja võidutahtega ning lõpuvile kõlades olidki tulemuseks kauaoodatud esimesed võidupunktid. Töötame veel usinamalt edasi, et teile sarnaseid tulemusi ka edaspidi pakkuda. Suured tänud kõigile, kes leidsid aega ja mahti mängule kohale tulla, et omad ikka võidule aidata!”

Duubel käis sel nädalavahetusel Tallinnas, kus vastaseks FC Wise. Väärt minuteid said mitmed noored, Andri Ruul lõi 77. minutil ka värava – kahjuks jäime avapoolajal 0:2 kaotusseisu ja ei suutnud lõpus viiki päästa, lõppseisuks seega 1:2.

Uuel nädalal mängib esindusmeeskond taas võõrsil, kui laupäeval, 27. aprillil kell 15.00 ollakse uues Raja jalgpallihallis külas Tallinna Kalev Juunioril. Reedel mängib kodus duubel, kui Mai kunstmurul võõrustatakse kell 19.00 Rumori Calcio II võistkonda.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.